Endermolift – endermologia twarzy

Skutecznie odmłodzenie skóry twarzy nie musi odbywać się przy pomocy skalpela. Najnowocześniejsze technologie medycyny estetycznej oferują inne narzędzia, które równie efektywnie wypełnią zmarszczki, przywrócą cerze młodzieńczy blask oraz prawidłową kondycję i to w całkowicie nieinwazyjny sposób. Skóra wykazuje niezwykłe właściwości regeneracyjne potrzebuje jedynie odrobinę motywacji.

Technologia i jej efekty:

Endermolift LPG, to innowacja w dziedzinie endermologii wykorzystująca urządzenie renomowanej francuskiej firmy LPG. Terapia Endermolift LPG opiera się na mechanicznym masażu, który poza aktywizacją komórek organu skórnego do samo naprawy i zwiększenia ich poziomu metabolicznego, zapewnia Pacjentom również chwilę błogiego relaksu.

Dedykowana głowica, którą opatrzono urządzenie, posiada możliwość personalizacji natężenia stymulacji poprzez dobranie optymalnej częstotliwości emitowanych impulsów na sekundę. Bez względu na indywidualną charakterystykę stymulacji, wysyłane mikro impulsy, przenikają do głębokich warstw skóry właściwej – to właśnie tam znajdują się struktury kluczowe do przywrócenia i utrzymania młodego wyglądu cery.

Mobilizacja fibroblastów przywróci pożądany poziom syntezy nowych i przebudowy istniejących włókien kolagenowych oraz elastyny, dzięki czemu sprężystość i elastyczność skóry ulegnie znaczącej poprawie. Ponadto, zabiegi Endermolift LPG w naszej klinice w mieście Otwock, obok miejscowości Józefów, umożliwią powrót to optymalnych stężeń naturalnego kwasu hialuronowego, który jest kluczowym elementem do spotęgowania i utrzymania efektów terapii. Swoisty kwas hialuronowy odpowiada m.in. za jednorodny koloryt skóry, prawidłową gęstość oraz właściwą absorpcję cząsteczek wody w głębokich warstwach skóry, zapobiegając jej wysuszaniu i urazom.

Poza działaniem odmładzającym, terapia Endermolift LPG charakteryzuje się świetnymi efektami z zakresu modelowania twarzy poprzez wyszczuplanie. Mikro impulsy wysyłane przez urządzenie aktywują proces lipolizy, który polega na degradacji i usuwaniu komórek tłuszczowych. Synergiczne działanie wszystkich elementów leczenia przekłada się na re-definicję owalu twarzy oraz rezultaty spektakularnego cofnięcia procesu starzenia. Ekskluzywne zabiegi, które w kompleksowy sposób zatroszczą się o kondycję skóry w całkowicie naturalny sposób, bez ryzyka efektu maski.

Zabieg Endermolift LPG posiada udowodnioną badaniami skuteczność:

· Aż 80% wzrost syntezy kwasu hialuronowego w skórze,

 • O 46% wzrost produkcji włókien elastynowych,
 • 21% poprawy zagęszczenia skóry,

· Aż o 23% spowolniony rozpad włókien kolagenowych.

Charakterystyka zabiegu:

Pojedynczy zabieg Endermolift trwa około 20-40 minut i przebiega w atmosferze całkowitego relaksu i komfortu, co więcej nie wymaga wcześniejszego przygotowania. Terapia polega na wytwarzaniu podciśnienia i delikatnym zasysaniu skóry przez głowicę zabiegową, gdzie zostaje dokładnie wymasowana. Wszelkie szczegóły dotyczące zabiegu, w tym jego schemat, zostaną omówione podczas konsultacji wstępnej. Zabiegi nie wymagają rekonwalescencji. Doskonale uzupełniają też inne zabiegi w naszej Klinice – w tym pielęgnacyjne, liftingujące i odmładzające.

Zapraszamy na zabiegi Endermolift do kliniki SkinTech w miejscowości Otwock, obok miasta Józefów!

Wskazania:

 • Zmarszczki skóry twarzy, szyi i dekoltu
 • Opadające powieki
 • Chomiki
 • Nierównomierny koloryt skóry
 • Wyszczuplanie
 • Ziemistość cery
 • Utrata jędrności

Przeciwwskazania:

 • Choroby nowotworowe
 • Stany zapalne skóry
 • Infekcje oraz aktywna opryszczka
 • Trądzik zapalny, trądzik różowaty
 • Choroby autoimmunologiczne

Częstotliwość:

Aby uzyskać możliwie najlepsze efekty zaleca się przeprowadzenie serii 10-20 zabiegów wykonywanych co 2-3 dni.