Oczyszczanie

OCZYSZCZANIE TWARZY - KOSMETYCZKA OTWOCK, JÓZEFÓW

Skóra jest odbiciem zdrowia całego organizmu, stąd często pojawiające się na niej niedoskonałości czy też utrata kolorytu. Przyczyny leżą często w nieodpowiedniej diecie, albo zmianach hormonalnych. Odpowiednia diagnoza problemu to krok ku całkowitej poprawie stanu skóry. Zewnętrzne czynniki – nieodpowiednia pielęgnacja, nieprawidłowe oczyszczanie, zanieczyszczenia powietrza, także odbijają się na kondycji skóry. Pojawienie się niedoskonałości w formie grudek, czy wągrów, to wskazanie do profesjonalnego oczyszczania twarzy. Metod oczyszczania twarzy jest wiele, w klinice SkinTech Clinic Otwock dobieramy je indywidualnie w zależności od oceny zaawansowania problemu. Pierwszym etapem oczyszczania jest konsultacja. Kosmetyczka musi dokładnie przyjrzeć się skórze, w przypadku wątpliwości zleci konsultacje z lekarzem dermatologiem lub lekarzem medycyny estetycznej. Czasem skuteczne oczyszczanie skóry wymaga połączenia farmakologii i zabiegów. W przypadku powierzchownych problemów, zabiegi w SkinTech Clinic w Otwocku bez problemu pozwolą rozprawić się z zanieczyszczeniami skóry.

Dowiedz się więcej:

Kosmetyczka Otwock zawsze starannie dopasowuje zabiegi oraz kosmetyki, aby odpowiadały one indywidualnym potrzebom skóry. Zabiegi dostępne na skintechclinic.pl mają na celu zawsze poprawę kondycji skóry. Oczyszczanie skóry twarzy to trudny temat, ponieważ każda osoba reaguje nieco inaczej. Nasza profesjonalna kadra to kosmetyczki o wysokich kwalifikacjach i bogatym doświadczeniu. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

METODY OCZYSZCZANIA SKÓRY

Kosmetyczka Otwock zawsze dopasowuje wybraną metodę do potrzeb danej osoby oraz jej preferencji. Odpowiednia technika oczyszczania gwarantuje, że skóra nie zostanie podrażniona i nie pojawią się na niej żadne odczyny, a jedynie będzie delikatniejsza, pozbawiona drobnych niedoskonałości i wyjątkowo chłonna. Dzięki odpowiedniemu oczyszczaniu, skóra znacznie lepiej pobiera składniki odżywcze z najwyższej jakości kosmetyków, jakie stosujemy w skintechclinic.pl. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych zabiegów.

Oczyszczanie wodorowe

Spośród dostępnych na rynku metod oczyszczania skóry, wybraliśmy do oferty kliniki medycyny estetycznej w Otwocku te, które sprawią, że nasi Pacjenci będą mogli w szybkim czasie uzyskać zdrowy i świeży wygląd skóry. Jedną z metod kompleksowego oczyszczania skóry jest oczyszczanie wodorowe. Aktywny wodór wprowadzony za pomocą ciśnienia wody, skutecznie penetruje skórę w sposób bezpieczny, ale niezwykle skuteczny i bezbolesny. Efekt to niezwykła świeżość skóry, jej rozświetlenie i napięcie. Kosmetyczka Otwock poleca ten zabieg każdemu klientowi, któremu zależy na skutecznym i jednocześnie delikatnym oczyszczaniu.

Peelingi i kwasy

Uzupełnieniem takiego zabiegu są peelingi lub kwasy, które pozwalają dokładniej zadziałać na problem powstawania zaskórników. Te pojawiają się w każdym wieku i potrafią być prawdziwą zmorą. U wielu osób wywołują ropne wypryski, które są bardzo nieestetycznym i wstydliwym problemem. Systematyczne usuwanie zaskórników sprawia, że na skórze nie pojawiają się większe krostki. Peelingi pozwalają głęboko oczyścić skórę, złuszczając jej wierzchnią warstwę, szczególnie usuwając martwy naskórek, który może wpływać na zaognienie zmian o charakterze trądzikowym. Zastosowanie peelingu umożliwia również przygotowanie skóry do podania substancji aktywnych – kosmeceutyków, które będą regulować produkcję sebum, wpływać antybakteryjnie na zmiany, czy likwidować drobne zmarszczki i przebarwienia. Zarówno peelingi do oczyszczania skóry, jak i kosmeceutyki, muszą być dobierane do potrzeb skóry. Kosmetyczka Otwock przeprowadza wywiad dotyczący kondycji skóry oraz jej upodobań, a jednocześnie sama ją ogląda, aby ocenić, jakie substancje będą dla niej najlepsze i poprawią widocznie wygląd oraz stan skóry.

Kwas salicylowy

Kwasy natomiast są intensywniejszą i bardziej skoncentrowaną, w porównaniu do peelingów, metodą oczyszczania skóry. Najczęściej stosowanym jest kwas salicylowy, który wykazuje silne właściwości antybakteryjne i przeciwzapalne. Odblokowuje pory zapobiegając pojawianiu się kolejnych niedoskonałości, popularnie zwanych „pryszczami”. W odróżnieniu do kwasów AHA kwas salicylowy wywołuje mniej podrażnień, jednak nie działa tak intensywnie. Naszym zdaniem jest to zabieg odpowiedni dla osób w każdym wieku, które zmagają się z niedoskonałościami i wypryskami w różnych partiach ciała. Problem ten często dotyczy nie tylko skóry twarzy, ale również szyi, ramion, pleców, czy dekoltu. Kwas salicylowy bardzo dobrze radzi sobie ze skórą skłonną do trądziku i sprawia, że pojawia się on znacznie rzadziej i ma łagodniejszy przebieg.

Kwas glikolowy

Kwas glikolowy rozluźnia łączenia międzykomórkowe w martwym naskórku, co intensyfikuje proces złuszczania, a tym samym oczyszczania skóry. Przy okazji stymuluje również syntezę włókien kolagenowych, czyli odmładza i rozświetla skórę. Ma również właściwości rozjaśniające przez co znajduje swoje zastosowanie również w redukcji powierzchownych przebarwień. Doborem odpowiedniego kwasu do skóry i przeprowadzeniem zabiegu zajmuje się specjalista kosmetolog, czasem po konsultacji z lekarzem. W naszej klinice skintechclinic.pl kosmetyczka Otwock zawsze dokładnie zapoznaje się z potrzebami skóry i jej stanem i w profesjonalny sposób podejmuje decyzję o dalszych krokach.

Zabiegi laserowe

Dysponujemy bardzo nowoczesnym sprzętem, który pozwala nam na wykonywanie nowoczesnych zabiegów na skórze. W Klinice posiadamy również zabiegi laserowe, w tym laser Emerge, który umożliwia przebudowę i regenerację skóry, w tym zmniejszenie widoczności porów, blizn pozapalnych, a także w procesie gojenia – oczyszczenie skóry. Obok wygładzenia zmarszczek, liftingu i rozświetlenia, laser Emerge pozostawia skórę w zdrowej kondycji.

Kosmetyczka czeka na klientów z miejscowości Otwock, Józefów i okolic. Wszystkie zabiegi wykonywane są przez doświadczonych profesjonalistów i przy zastosowaniu wysokiej klasy kosmetyków oraz nowoczesnych urządzeń. Gwarantujemy satysfakcję i poprawę kondycji skóry. Zapraszamy na konsultacje oraz profesjonalne oczyszczanie skóry w SkinTech Clinic. Z przyjemnością doradzimy wybór odpowiednich zabiegów oraz kosmetyków odpowiadających potrzebom skóry.