Odmładzanie twarzy

Usuwanie zmarszczek Otwock, Józefów

Proces starzenia się skóry twarzy jest postępujący i nieunikniony. Nowoczesne technologie przychodzą z pomocą na każdym etapie. SkinTech Clinic to miejsce gdzie zajmujemy się odmładzaniem wielopoziomowo, bo aby skutecznie ujędrniać twarz, trzeba sięgnąć do przyczyny problemu – czyli zrozumieć proces jak starzeje się skóra. Skóra posiada kilka warstw, w których wraz z wiekiem zachodzą istotne zmiany. Związane jest to przede wszystkim ze zmniejszeniem ilości włókien kolagenowych, które trzymają napięcie skóry „w ryzach”, a także obniżeniem produkcji elastyny i naturalnego kwasu hialuronowego. Brak odpowiedniego nawilżenia, jakie zapewnia kwas hialuronowy, to prosta droga do zmarszczek i wiotkości. Wraz z postępującym wiekiem mamy również do czynienia z zanikaniem tkanki tłuszczowej na twarzy, albo z jej przemieszczaniem. Konsekwencją tego są drobne i głębokie zmarszczki, ale przede wszystkim smutny wyraz twarzy – opadające kąciki ust, chomiki, wiotka skóra szyi – to wszystko składa się na obniżenie poczucia własnej wartości, często wygląd nie idzie w parze z witalnością duchową. Czas to zmienić. W swojej ofercie posiadamy szereg zabiegów, które będą odpowiedzią na problemy każdej skóry, a zwłaszcza dojrzałej.

Metody usuwania zmarszczek - mezoteriapia igłowa

Wybór metody odmładzania jest uzależniony od indywidualnych potrzeb skóry. Wszelkie działania powinna poprzedzać konsultacja z dobrym kosmetologiem lub lekarzem medycyny estetycznej. Kosmetolog lub lekarz ocenia stan skóry i sugeruje odpowiednie metody stymulujące produkcję kolagenu, czy uzupełniające braki tkankowe. Jedną z najpopularniejszych metod ujędrniania, uwielbianą przez pacjentów za skuteczność i bezinwazyjność, jest thermolifting (termolifting) NIR. Pod wpływem temperatury emitowanej przez światło podczerwone ulegają skróceniu włókna kolagenowe, co wywołuje intensywne napięcie skóry, nazywane liftingiem bez skalpela. Pierwszy efekt obserwujemy natychmiast po zabiegu – jest to powierzchowne wygładzenie zmarszczek, widoczne przywrócenie owalu twarzy. Drugi efekt to pogłębiający się lifting pod wpływem neokolagenezy – czyli odbudowa, stymulacja produkcji nowych włókien kolagenowych. Proces ten może zachodzi stopniowo, wymaga czasu, ale gwarantuje też długotrwałe i naturalne efekty ujędrnienia skóry. Jego uzupełnieniem, albo niezależnym zabiegiem, może być mezoterapia igłowa kwasem hialuronowym. Odpowiednie stężenie kwasu podane w głąb skóry pozwala uzupełnić braki w naturalnym kwasie i pobudzić tkankę do jego produkcji. Skóra po zabiegu staje się ujędrniona i napięta. W ofercie kliniki SkinTech Clinic Otwock dostępny jest również zabieg Dermapen 4.0, który działa na zasadzie nakłuć generowanych przez specjalne urządzenie. Powstające w ten sposób mikrouszkodzenia indukują produkcję kolagenu w skórze, pozwalają również na wprowadzenie substancji aktywnych o właściwościach odżywiających i liftingujących.

Nowoczesne zabiegi odmładzające

Modelowanie kształtu twarzy za pomocą wypełniaczy pozwala w szybki sposób ujędrnić skórę w miejscach gdzie doszło do ubytku tkanki tłuszczowej. Odpowiednie podanie kwasu umożliwia uniesienie opadających policzków czy wygładzenie doliny łez. Wypełniacze zyskują szereg fanów bo pozwalają w szybki sposób odmłodzić wyraźnie twarz. W przypadku gdy potrzebna jest głęboka regeneracja skóry, z pomocą przychodzi nam mezoterapia z osocza bogatopłytkowego (PRP). Osocze jest uzyskiwane z krwi pacjenta pobieranej przed zabiegiem. W podobnej formie, także z autologicznej krwi można uzyskać fibrynę bogatopłytkową. Oba te preparaty, uzyskiwane bezpośrednio od pacjenta, są naturalną esencją czynników wzrostu, które aktywują szereg procesów, w tym wypadku stymulujących fibroblasty, które są odpowiedzialne za produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego w skórze właściwej. Dzięki tym zabiegom podajemy pacjentowi prawdziwy zastrzyk młodości, dobierany w zależności od konkretnych wskazań. Uzupełnieniem każdego z zabiegów może być też naturalna stymulacja skóry za pomocą innowacyjnej technologii LPG Alliance EndermoLift. Dzięki specjalnej głowicy skóra jest „podszczypywana”, przez co pobudzone jest krążenie, a w przypadku serii zabiegów badania pokazują znaczny wzrost produkcji naturalnego kwasu hialuronowego. Jeśli chodzi jedynie o wygładzenie zmarszczek (usuwanie zmarszczek), ale także zapobiegając ich powstawaniu w newralgicznych punktach, możemy podać popularny botoks. Toksyna botulinowa pozwala na zablokowanie mięśni, które pod wpływem mimiki na twarzy, „marszczą” dany obszar, tworząc zmarszczki. Usuwanie lwiej zmarszczki botoksem w Otwocku, w SkinTech Clinic to bardzo popularny zabieg. Można go przeprowadzić w jednej procedurze razem z mezoterapią igłową, wtedy osiągniemy kompleksowy efekt odmłodzenia twarzy.

Usuwanie przebarwień Otwock

W wyniku niesprzyjających czynników zewnętrznych, takich jak nadmierna ekspozycja na promieniowanie UV bez stosowania kremów z odpowiednio wysokim filtrem SPF, oraz osobniczych uwarunkowań genetycznych, skóra może paść ofiarą nieestetycznych przebarwień, skutecznie dodających lat. Za ich powstawanie odpowiadają zaburzenia pigmentacji skóry, a dokładniej nadprodukcja i nieprawidłowa dystrybucja polimerów melaniny w melanocytach obecnych w warstwie rozrodczej naskórka. Ten specyficzny barwnik ma za zadanie chronić komórki skóry przed mutagennym działaniem światła ultrafioletowego, jednak błędy w jego syntezie mogą prowadzić do wystąpienia ciemnych plam na powierzchni cery, które znacząco odbijają się na pewności siebie. Rozwiązanie tego problemu stanowi profesjonalne usuwanie przebarwień w mieście Otwock. W naszej klinice oferujemy szereg możliwości, które w całkowicie bezpieczny i wyjątkowo efektywny sposób pozwolą zapomnieć o nierównomiernym kolorycie cery. Jedną z nich jest terapia z wykorzystaniem innowacyjnej platformy zabiegowej Alma Beauty Rejuve ze specjalistyczną głowicą DyeVL, która emitując wiązki światła o długości 500-600 nm pozwala na trwałe usuwanie przebarwień, bez ryzyka uszkodzenia okolicznych struktur. Laser trafia prosto w złoża melaniny degradując ją, umożliwiając tym samym jej usunięcie. Warto dodać, że zabiegi DyeVL charakteryzują się świetnym działaniem anti-aging dzięki swojemu stymulującemu działaniu na komórki skóry. Konsultacja ze specjalistami w SkinTech Clinic pomoże dobrać odpowiedni rodzaj terapii oraz szczegółowy plan jej przebiegu, tak aby usuwanie przebarwień w miejscowości Otwock przebiegło skutecznie i efektownie. Podczas każdej procedury zabiegowej skóra zostanie pobudzona i odżywiona do regeneracji, tak aby kompleksowo zadbać o widoczną poprawę nie tylko wyglądu, ale także kondycji skóry.

Laserowe odmładzanie Otwock, Józefów

W naszej klinice w Otwocku oferujemy Pacjentom jeszcze jeden wyjątkowy zabieg – laser frakcyjny Emerge, który głęboko przebudowuje skórę, prowadząc do jej wyjątkowego ujędrnienia, redukcji zmarszczek i rozświetlenia. Jest to laser, którego bezpieczeństwo i działanie potwierdza certyfikat FDA. Lasery wykorzystujemy także do redukcji przebarwień, które znacząco poprawiają wygląd skóry – skóra pozbawiona przebarwień to skóra młodsza.

Podczas konsultacji w Skin Tech Clinic dobierzemy do Twojej skóry odpowiednią metodę ujędrniania, odmładzania oraz redukcji niedoskonałości. Zapraszamy na usuwanie zmarszczek i przebarwień Otwock, Józefów i okolice.