Salon kosmetyczny Józefów

Skuteczne usuwanie owłosienia - jak trwale pozbyć się włosków?

Niechciane włoski wyrastające na różnych częściach ciała są ogromnym problemem dla wielu kobiet. Troska o idealnie gładką skórę wymaga ogromnej systematyczności i cierpliwości, zwłaszcza gdy włoski wykazują się tendencją do niezwykle szybkiego wzrostu. W takich przypadkach domowe metody mogą okazać się całkowicie niewystarczające. Jeżeli masz już dość maszynki do golenia, wybierz SKINTECH CLINIC salon kosmetyczny Józefów. Jest to miejsce, w którym znajdziesz ofertę nowoczesnych zabiegów nastawionych na trwałe usuwanie owłosienia z różnych partii ciała.

Depilacja woskiem - zadbaj o gładką twarz

Depilacja przy użyciu specjalistycznego wosku znajduje zastosowanie zwłaszcza w przypadku usuwania niechcianego owłosienia z twarzy. Przy pomocy wosku kosmetycznego można szybko i skutecznie wyregulować brwi. Metoda ta pozwala także na usunięcie wąsika. Sam zabieg może i nie jest bardzo bolesny, choć przez kobiety o wyjątkowo wrażliwej skórze może być określany jako nieprzyjemny. O czym trzeba pamiętać? Zanim zdecydujesz się na depilację z użyciem wosku kosmetycznego, to koniecznie przez kilka wcześniejszych dni musisz ograniczyć ekspozycję cery na słońce. Niewskazane są także w tym czasie zabiegi kosmetyczne podrażniające naskórek. Skóra musi być gładka - jeżeli masz wypryski bądź skaleczenia, musisz poczekać, aż się zagoją.

Depilacja laserowa - ostateczna rozgrywka z niechcianym owłosieniem

Jeżeli do tej pory stosowałaś wyłącznie domowe sposoby depilacji, to z pewnością wiesz, że im zacieklej walczysz z niechcianym owłosieniem, tym szybciej włoski odrastają. Jest na to sposób! Epilacja przy użyciu wiązki promieniowania laserowego pozwala zwalczyć problem zbędnego owłosienia raz na zawsze. Wystarczy kilka sesji (ich ilość zależy do rodzaju owłosienia, kolory włosów czy kolorytu skóry), aby ostatecznie wyeliminować problem niechcianych włosków. Pamiętaj jednak, że zabiegi laserowe nie mogą być wykonywane u kobiet w ciąży. Choroby o podłożu nowotworowym również są przeciwwskazaniem, podobnie jak przyjmowanie leków światłouczulających.

Ciesz się gładką skórą na dłużej!

Profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne pozwalają na całkowite pozbycie się niechcianego owłosienia. Nie musisz martwić się tym, aby codziennie znaleźć czas na golenie nóg czy włosków pod pachami. Wybierz się na konsultacje kosmetyczne do SKINTECH CLINIC salon kosmetyczny Józefów - a dowiesz się, jakie są przeciwwskazania do wykonywania zabiegów depilacyjnych oraz jakich efektów możesz spodziewać się już po pojedynczej sesji.