Technologie

W SkinTech Clinic Pacjenci znajdują wybór certyfikowanych, bezpiecznych technologii i produktów. Oferta kliniki została tak skomponowana, aby można było łączyć zabiegi w specjalne sety, dzięki którym proponujemy naszym Pacjentom skuteczne i bezpieczne leczenie różnych problemów estetycznych. Wśród urządzeń znajdziemy ultranowoczesną platformę laserową do usuwania zmian pigmentacyjnych czy zamykania naczynek, światowego pioniera w dziedzinie rozwiązań laserowych – firmy Alma Lasers. Technologia umożliwia również przeprowadzanie zabiegów odmładzających i ujędrniających skórę. Doskonałym uzupełnieniem będą zabiegi z wykorzystaniem najnowszej generacji urządzenia Dermapen, które intensywnie przebudowuje skórę. Prowadzimy również konsultacje z lekarzem medycyny estetycznej, stąd dostępny w klinice jest szereg zabiegów z wypełniaczami, toksyną botulinową – wygładzanie zmarszczek, modelowanie twarzy, wypełnianie ust. Uzupełnieniem wszystkich procedur będą zabiegi pielęgnacyjne linii DermaQuest – peelingi i kwasy, oczyszczające i odżywiające skórę. Ponadto trwałe usuwanie owłosienia laserem Vectus, który stał się złotym standardem w dziedzinie epilacji, oraz odmładzanie laserowe Emerge, stanowią o wysokim standardzie świadczonych przez nas usług. Dbamy o odpowiednią diagnozę i kwalifikację Pacjentów do konkretnych zabiegów. Dowiedz się więcej o możliwościach naszych technologii.


Kosmetyka

Delikatne zabiegi poprawiające wygląd, to standard w każdym dobrym gabinecie medycyny estetycznej. SkinTech Clinic zaprasza Pacjentów na zabiegi pielęgnacyjne, regulację i hennę brwi, a także...makijaże okolicznościowe. Ślub, ważny wieczór, czy po prostu poprawa samopoczucia - przy każdej z tych okazji możesz skorzystać z makijażu u profesjonalnej wizażystki. Nasz Zespół uczyni każdą z wizyt, bez względu na okazję, wyjątkową. Zapraszamy na zabiegi kosmetyczne w Otwocku w SkinTech Clinic.


Usuwanie owłosienia

Laserowe usuwanie owłosienia już dostępne dla Pacjentów w Otwocku, Józefowie i okolicach. Do trwałego usuwania owłosienia wykorzystujemy laser Vectus - złoty standard depilacji laserowej, który posiada certyfikaty bezpieczeństwa i skuteczności. Razem ze SkinTech Clinic zapomnij o goleniu, skutecznie pozbądź się niechcianego owłosienia i ciesz się gładkością każdego dnia. Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne pakiety zabiegowe, które w atrakcyjnych cenach pozwolą Ci skorzystać z zabiegu i skutecznie, trwale usunąć włosy z różnych okolic ciała i twarzy. Zapraszamy na zabiegi.Dowiedz się więcej: