Wyszczuplanie

ENDERMOLOGIA OTWOCK, JÓZEFÓW I OKOLICE

Miejscowe odkładanie się tkanki tłuszczowej - przyczyny

Marzenie o idealnej sylwetce nie jest niczym wyjątkowym. Dziś wiele osób w różnym wieku zmaga się z nadmierną ilością tkanki tłuszczowej, która odkłada się w różnych rejonach. Dzięki zabiegom wyszczuplającym, jakie możemy wykonać w gabinecie medycyny estetycznej, możemy nie tylko pozbyć się nadmiaru kilogramów i obwodów na różnych obszarach. Stosowane obecnie metody w bezpieczny sposób pozwalają zredukować lub usunąć tkankę tłuszczową, przy jednoczesnym ujędrnieniu wiotkiej skóry. Należy jednak pamiętać, że zabiegi wyszczuplające nie są sposobem na odchudzanie i dla pełnego efektu modelowania ciała, warto włączyć dietę i wysiłek fizyczny. Do najczęstszych przyczyn odkładania się tkanki tłuszczowej możemy zaliczyć brak aktywności fizycznej i nieodpowiednią dietę, która często dostarcza nam nadmiarowych kalorii – więcej niż wynosi nasze dzienne zapotrzebowanie. Gromadzenie się tłuszczu w okolicy brzucha jest typowe zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Podobnie jest z okolicą pośladków i dolną częścią pleców oraz klatki piersiowej. W przypadku mężczyzn nadmiar tkanki tłuszczowej w okolicy klatki piersiowej może prowadzić do powiększenia piersi – ginekomastii. Przyrost masy ciała u obu płci obserwuje się również w okolicy wewnętrznej części ud. U kobiet jednak częściej obserwujemy odkładanie tkanki tłuszczowej po ich zewnętrznej stronie, na tzw. bryczesach. Przyrostowi masy ciała często towarzyszy pojawienie się cellulitu, co ma związek głównie z brakiem aktywności fizycznej. Dla kobiet charakterystyczne jest także gromadzenie się tkanki tłuszczowej w obrębie ramion, szczególnie w środkowej i górnej części. Na twarzy przyrost masy zauważymy najczęściej w okolicach podbródka na policzkach oraz szyi. Kobieca sylwetka to również zmiany wynikające z wieku, co wiąże się ze zmianami gospodarki hormonalnej i obniżoną produkcją estrogenów, których to spadek powoduje, że kobieca sylwetka zmienia się w kierunku męskiej, ale i przybiera na wadze. Problem z odkładaniem się tkanki tłuszczowej dotyczy nie tylko osób otyłych i z nadwagą ale bywa także, że prowadzący aktywny tryb życia mają kłopoty z redukcją tkanki tłuszczowej. Zabiegi, takie jak endermologia Józefów dostępne w skintechclinic.pl to nasza propozycja dla osób walczących z nadmiarem tkanki tłuszczowej, której trudno się pozbyć. Gorąco polecamy, aby łączyć je z odpowiednią dietą ukierunkowaną na spalanie nagromadzonego tłuszczu. Wszystkie zabiegi są poprzedzone konsultacją z naszymi profesjonalnymi pracownikami, którzy dokładnie oceniają, w jaki sposób można wpłynąć na sylwetkę. Endermologia Józefów to metoda bardzo skuteczna i w pełni bezpieczna. W skintechclinic.pl bardzo dbamy o to, aby stosować metody, które nie szkodzą zdrowiu i są odpowiednie dla wszystkich. Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i zawalczenia o piękną sylwetkę.

Skuteczne wyszczuplanie ciała

Nadmierne gromadzenie się tkanki tłuszczowej to problem osób w różnym wieku i prowadzących różny tryb życia. Niekiedy na boczki lub większy brzuszek narzekają również osoby aktywne fizycznie i odżywiające się w sposób regularny, a związane jest to z różnymi czynnikami. Przyczyną miejscowego otłuszczania jest specyficzny sposób magazynowania tłuszczów przez organizm. To dlatego tradycyjne metody odchudzania i modelowania sylwetki bywają oporne. Magazynowanie tłuszczu odbywa się poprzez reakcje metaboliczne wywołujące proces gromadzenia tłuszczów (liposyntezy) oraz rozpadu tłuszczów (lipolizy). Aktywność tych procesów uzależniona jest od zapotrzebowania organizmu na energię i jej ilość. Ale o tym, czy mamy skłonności do tycia lub chudnięcia w wybranych obszarach ciała, decydują receptory zlokalizowane w komórkach tłuszczowych. Kiedy jedne z nich odpowiadają za uwalnianie tłuszczu, drugie za spalanie już zmagazynowanego. Ich ilość i rozmieszczenie decyduje o indywidualnych kształtach naszej sylwetki. Jeśli mamy zbyt mała ilość receptorów spalających np. na brzuchu czy udach, to tkanka tłuszczowa nie reaguje wystarczająco na bodźce wysyłane przez organizm, a zmagazynowany tłuszcz z trudnościami wydostaje się na zewnątrz komórki tłuszczowej. W przypadku takich problemów nawet najbardziej restrykcyjna dieta i intensywna aktywność sportowa mogą jedynie doprowadzić do spadku energii. Dlatego w SkinTech Clinic w Otwocku wprowadziliśmy technologię, która pomaga w takich sytuacjach, ale też poprawia samopoczucie i funkcjonowanie organizmu – LPG Alliance. Dostępne tu zabiegi endermologii gwarantują pozbycie się nadmiernej tkanki tłuszczowej w skuteczny i bezbolesny sposób. Mogą z nich korzystać osoby w różnym wieku i o różnej masie ciała.

Endermologia w Otwocku w SkinTech Clinic

Poszukując sposobu na redukcję tkanki tłuszczowej w różnych partiach ciała, warto zapoznać się z zabiegiem endermologii, który dostępny jest właśnie u nas. To nowy wymiar znanej i uwielbianej na całym świecie – endermologii LPG. Endermologia polega na stymulacji tkanek mechanicznie – czyli w formie masażu, ale wykorzystywana jest do tego specjalna głowica. Głowica umożliwia zawsze z taką samą mocą, precyzyjnie docierać w głąb tkanki i poruszać tkankę tłuszczową, stymulując jednocześnie fibroblasty. Efekty zabiegu są wielotorowe – endermologia Otwock umożliwia jednoczesną redukcję tkanki tłuszczowej, likwidację cellulitu, a także ujędrnianie skóry. Dzięki innowacji jaka została wprowadzona w 2017 roku – zastosowaniu rolki i klapki w głowicy (dotychczas były to dwie rolki), fałd skóry jest zaciągany precyzyjniej, zabieg jest intensywniejszy, mimo większego komfortu, a efekty uzyskiwane są szybciej. Już po 3 zabiegach widać wyraźną różnicę, pełna seria – 10 zabiegów, spektakularnie modeluje sylwetkę. Urządzenie posiada szereg badań klinicznych, które potwierdzają jej skuteczność.

W naszej klinice skintechclinic.pl endermologia Józefów przeprowadzana jest przez osoby, które posiadają odpowiednią wiedzę i doświadczenie. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo oraz szybko widoczne efekty. Widocznie zmniejsza się ilość tkanki tłuszczowej, a jednocześnie znika cellulit, a skóra staje się jędrna i gładka. Endermologia to zabieg, który można przeprowadzać u osób w rożnym wieku i na różnych partiach ciała, które tego wymagają. Masaż jest przyjemny i komfortowy, co zwiększa poziom satysfakcji i zadowolenia. Mogą o tym świadczyć pozytywne opinie wielu naszych klientów. Po pełnej serii zabiegów można cieszyć się wyraźnie wyszczuploną i ujędrnioną sylwetką. Jeżeli dodatkowo, w międzyczasie stosowana jest lekka dieta i wprowadzony choć niewielkie, ale regularny wysiłek fizyczny, endermologia Józefów przynosi spektakularne efekty i dużą różnicę.

Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty przeprowadzania zabiegów endermologii przez profesjonalne kosmetyczki z wieloletnim doświadczeniem. Zapewniamy efekty i pełne bezpieczeństwo naszych zabiegów. U nas można również liczyć na wyjątkowo korzystne ceny. Zapraszamy!

Zabiegi LPG Alliance w SkinTech Clinic w Otwocku to piękna sylwetka, relaks i dobre samopoczucie w jednym – przekonaj się!